SON ÇIKAN REKLAMLAR


VİZYONDAKİLER

COCOSTAR- UZAKDOĞU, CAFECROWN- YENİ TATLAR, ÜLKER BİTTER- DAHA YOĞUN ÇİKOLATA TADI,İÇİM PUDİNG- ÇIĞLIK,COLATURKA- İÇİNDEKİ TURKAYA ŞANS TANISANA, RODEO- MUSTAFA

COCOSTAR- UZAKDOĞU:
Konu
Araştırmacı ve egzotizm sever bir TV program ekibi "Uzakdoğu Şempanzeleri" konulu bir belgesel hazırlamak için Uzakdoğu’da bir ülkeye çekime gider. Hindistan cevizi ağaçlarının bulunduğu sahilde ekip bir taraftan çekim yapmakta, bir taraftan da program sunucusu şempanzeler hakkında bilgi vermektedir.
Sunucu tam şempanzelerin ne kadar sevimli olduklarından ve yiyeceklerini insanlarla paylaşmaya bayıldıklarından bahsetmektedir ki, şempanzenin biri sunucunun kafasına paylaşmak istediği(!) Hindistan cevizini atar. Paylaşılmak istenen ceviz sayısı artınca ve ekibin diğer üyeleri de bundan nasibini almaya başlayınca ekip hemen oradan kaçar.

Bir sonraki sahnede ekibi hastanede görür ve ekibin makus talihini de öğrenmiş oluruz. Sunucumuz egzotizmin tadını artık uzaklarda aramamakta, hemen yanı başında taşımaktadır. Canı yine egzotizm çeker ve bir Coco Star yer.
Künye
Yapım yılı:
2004
Süre: 29 sn.
Reklam Şirketi: Medina Turgul DDB
Yapım Şirketi: First Unit
Reklam Yazarları: Kurtcebe Turgul, Murat Yılmaz, Okan Usta, Gönç Selen, Uygar Selen
Yönetmen: Eric Will

CAFECROWN- YENİ TATLAR
Konu
Bir kız ile bir erkek arasında kovalamaca yaşanmaktadır. Bu kovalamacayı ancak Cafe Crown arası bölebilir.
Cafe Crown Türkiye'ye 2 yeni lezzet daha sunar: Fındıklı Cafe Crown, Vanilyalı Cafe Crown.

Künye
Yapım yılı: 2005
Süre: 35 sn.
Reklam Ajansı: Alametifarika
Yapım Şirketi: Plato Film
Yönetmen: Sinan Çetin


ÜLKER BİTTER- DAHA YOĞUN ÇİKOLATA TADI
Konu
Bildik Ülker çikolatalı ürünler tekrar işlenir ve bilinmedik hale getirilir. Kakaonun yoğun ve eşsiz aroması azaltılmadan Ülker çikolatalı ürünlere daha sert ve daha doygun tat katılır. Çikolatanın tadını daha yoğun sevenler için Ülker Çikolatalı Gofret, Albeni, Metro, Coco Star artık bitterdir.
Künye
Yapım yılı: 2005
Süre: 34 sn.

 

YENİ REKLAMLAR

İÇİM PUDİNG- ÇIĞLIK
Konu

"İçim Puding, tadı çok güzel olduğundan unutmaya asla gelmez" fikrinden yola çıkılarak oluşturulan kampanya, aslında klasik gıda filmleri gibi başlıyor. Okul çantalarından, piknik çantalarından, çekmecelerden İçim Puding'lerin çıkarılması ve insanların hep beraber "Ne iyi ettin de yanına aldın. Yoksa halimiz ne olurdu?" ifadesinde birbirlerine bakmaları gerçekliği... Ancak İçim Puding'in pack shot'ında büyük bir şevkle çantasını açan delikanlının İçim Puding'leri unuttuğunu anlayınca büyük bir şok yaşaması, ajansa göre İçim filmini diğerlerinden ayırıyor.

Künye

Yapım yılı: 2005
Süre:
30 sn.
Reklam Ajansı: Manajans/Thompson
Yönetmen: Murat Küçük
Yapım:
Dijital Sanatlar


COLATURKA- İÇİNDEKİ TURKAYA ŞANS TANISANA

Konu
İki arkadaş eski model arabalarını yıkatmaktadırlar. Otomatik araba yıkama sisteminden geçerken radyodan Cola Turka'nın "İçindeki Turka'ya Şans Tanısana" kampanyasının reklamını duyarlar. Cola Turka 2 Land Rover FreeLander vermektedir. Şoför koltuğunda oturan delikanlı reklamı duyunca heyecanlanır ancak arkadaşı Land Rover'ın kendilerine çıkabileceğine ihtimal vermemektedir. Delikanlı, "Ben inanıyorum, çıkar" diyerek elindeki kutu Cola Turka'nın açma halkasında yer alan şifreyi 3001'e gönderir. İçinde bulundukları eski model araba henüz yıkama sisteminden geçerken Cola Turka ile hayalleri gerçek olur; arabaları Land Rover'a dönüşür.
Künye
Yapım yılı: 2005
Süre: 42 sn.
Reklam Ajansı: Alameti Farika
Yönetmen: Sinan Çetin


RODEO- MUSTAFA

Konu

Rodeo'yu yiyen Mustafa, içerisindeki yerfıstığının verdiği güç ve karamel ve nuganın verdiği keyifle her işin (!) üstesinden gelir.
Künye
Yapım yılı: 2005
Süre:
44 sn.
Reklam Ajansı: Manajans Thompson
Yönetmen: Murat Küçük